Iron Biby رکورد بلند کردن کنده جهان را شکست

Iron Biby رکورد بلند کردن کنده جهان را شکست

رکوردها باید شکسته شوند و این مطمئناً زمانی اتفاق می افتد که  چیک سانو  معروف Iron Biby  توانست کنده  ۲۲۹ کیلوگرم /۵۰۴٫۸ پوند در فینال تور جهانی Giants Live در شنبه ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۱ بالای سر ببرد. رکورد بلند کردن کنده  (۲۲۸ کیلوگرم) بود که قبلاً توسط اسطوره  ساویکاس زده شده بود و الان توسط این پسر بورکینافاسویی شکسته شد.درست می گویند که هیچ رکوردی در دنیا باقی نخواهند ماند و همه شکسته خواهند شد.

چیک سانو در بورکینافاسو متولد شد. او در سنین پایین نام مستعار “بی بی” را به دست آورد. او علاقه مند به در دوومیدانی ، ژیمناستیک و بسکتبال داشت. در ۱۷ سالگی در کالج مونکتون کانادا تحصیل کرد و وزنه برداری را شروع کرد. در سال ۲۰۱۳  بیبی در ۲۱ سالگی اولین مسابقه پاورلیفتینگ خود را برد. او را  پس از این موفقیت با نام مستعار ایرون بی بی  صدا کردند.

چیک سانو معروف Iron Biby  که او را در کشور بورکینافاسو غول زنده می دانند توانسته آخرن مسابقه خود به این مهم دست یابد.او که سالیان بسیاری است در قوی ترین مردان تلاش می کند و توانسته عناوین بسیاری را کسب نماید بالاخره توانست در سال ۲۰۱۹ خود را به عنوا قوی ترین مرد جهان معرفی نماید.

مهار کردن کنده ۲۲۹ کیلوگرم کار راحتی نیست پس به خاطر تلاش این مرد باید او را ستایش کنیم.رقیبان او حتی نتوانستند به رکورد او نزدیک هم شوند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *