۷ کوه عضله ناشناخته

  • توسط امیر صادق زاده
  • ۲ سال پیش
  • ۴۷۳۸
  • ۱
7 کوه عضله ناشناخته

۷ کوه عضله ناشناخته

این مقاله برای کسانی نوشته شده است که عاشق عضله می باشند و بسیاری از افراد که درحال پروش عضلات می باشند را به خوبی می شناسند.اما در این میان ، افرادی هستند که سرشار از عضله و برای بسیاری افراد ناشناخته هستند.شما بسیاری از بزرگترین پرورش دهنده های عضلات مانند رونی کلمن ، دورایان یتس ، فیل هیث را به خوبی می شناسید. اما در این بخش ۷ کوه عضله را به شما معرفی می کنیم که تا به حال در مورد آنها نشنیده اید یا بسیار کم شنیده اید.

بیشتر بخوانیم ( زندگی نامه رونی کلمن )
سورن فالبی  (Soren Falby)

سورن فالبی یک بدنساز دانمارکی است که مانند یک هیولا می ماند. او دارای هیکل بسیار بزرگ با بازوهای دیوانه وار ، شکم و کمر کاملاً مخروطی است. فالبی معروف به وایکینگ است ، می گوید زمان تمرین در ورزشگاه بهترین زمان از روز است که او دو ساعت آزادی و آرامش دارد. این بدنساز بزرگ که برای لیسانس خود در رشته مهندسی فناوری معماری و مدیریت ساخت و ساز تحصیل می کند ، می گوید که آموزش سخت تمام فاکتور مهم در بدن سازی است.او از تمرینات با وزنه های سنگین آسیب بسیاری دیده و پس از آن روش تمرین خود را بر اساس وزنه سبکتر با تکرار بالا قرار داده و به رشد عضلانی خوبی رسیده است.

بیشتر بخوانیم (وزنه سنگین بزنم یا سبک )
دنیس سیپلنکوف (Denis Cyplenkov)

دنیس سیپلنکوف یک بدنساز مادرزاد روسی می باشد که بدنی بزرگ و عجیب دارد.او کشتی گیر حرفه ای می باشد و بسیاری از حریفان او وقتی عضلات او را می بینند وحشت زده می شوند.او یکی از برگترین دستها را در میان انسان ها  بر روی کره زمین دارد. دنیس سیپلنکوف به راحتی گردو را با دستان خود خرد می کند و قدرت بی نظیری دارد.او یکی قدرتمند ترین افراد در روسیه و اکراین می باشد.

زک خان (Zak Khan)

زک خان یک بدنساز ۳۷ مسلمان انگلیسی با بدن فوق العاده می باشد.کمتر کسی او را می شناسد.ولی بدن او نشان از تلاش بسیار دارد.او می گوید من با امکانات پایین در خانه تمرین می کنم ولی چیزی که بدن او نمایان می کند استعداد بی نظیر بدن اواست که موجب شده تا به این حد بدن او رشد نماید.

نیکیتا تاکاچوک (Nikita Tkachuk)

نیکیتا تاکاچوک نیز یک هیولای روسی می باشد.که بدن بسیار حجیم و بزرگی دارد.نیکیتا نیز از فیزک بسیار قدرتمندی برخوردار است.او عاشق بدنسازی ، شنا و یک فایتر حرفه ای می باشد.

کریگ گولیاس (Craig Golias)

کریگ گولیاس نیز یکی از بزرگترین بدنسازهای ناشناخته در دنیا می باشد.او تقریبا ۲ متر قد دارد و ۱۴۰ کیلو عضلات باور نکردنی در بدن او رشد کرده است.او ۶ روز در هفته تمرینات کاردیو را در کنار بدنسازی انجام می دهد.او یکی از بزرگترین بدنسازان حال حاضر دنیا می باشد. رژیم غذایی وی شامل گوشت بدون چربی ، بوقلمون ، برنج سفید ، سفیده و سبزیجات است.

سجاد غریبی (Sajad gharibi)

سجاد غریبی را هالک ایرانی می نامند.بدن او بصورت ذاتی عضلات بالایی در خود دارد.او در حدود ۱۷۴ گیلو گرم وزن دارد و با این وزن توانسته بدن مخروطی خود را حفظ نماید.او برای جنگ با داعش در سوریه نیز ثبت نام کرده بود و برای این کار نیز آمزش های لازم را دیده بود.صحبت هایی از حضور او در مسابقات WWWE نیز وجود داشت که هنورز به واقعیت تبدیل نشده است.

کیزار حیات خان (Kizar Hayat Khan)

کیزار حیات خان یک مرد بزرگ جثه و قوی پاکستانی می باشد که توانست با دو انگشت دو ماشین را بکشد.او ادعا می کند قوی ترین مرد جهان است و می خواهد به عنوان نماینده پاکستان در مسابقات WWWE شرکت نماید.وزن این پاکستانی در حدود ۴۳۵ کیلو گرم است و روزانه ۱۰ هزار کیلو کالری مصرف می کند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

۱ نظر در حال حاضر

  1. اکثرا کوه چربیین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.