۱۰ مزیت وینسترول در بدنسازی

  • توسط teambody
  • ۷ ماه پیش
  • ۷۷
  • ۰
10 مزیت وینسترول در بدنسازی

۱۰ مزیت وینسترول در بدنسازی

وینسترول نوعی استروئید آنابولیک است که در چند داروی مختلف موجود است. این استروئید قبلا برای درمان آنژیوادم مشکلی که باعث تورم صورت ، گلو یا اندام ها می شود استفاده شده است. این دارو اغلب توسط بدنسازان و ورزشکاران رقابتی استفاده می شود ، تعدادی از مزایاخوب برای این دارو وجود دارد. در اینجا نگاهی دقیق تر به مزایای وینسترول می اندازیم که ورزشکاران با در نظر گرفتن این مزایا می توانند استفاده نمایند.

به استروژن تبدیل نمی شود

این مزیت مورد علاقه برای اکثر مردان است. بر خلاف بسیاری از استروئیدهای آنابولیک دیگر وینسترول به استروژن تبدیل نمی شود ، که یکی از مهمترین مزایای آن است. استروئیدهایی که در داخل بدن به استروژن تبدیل می شوند می توانند عوارض جانبی جدی برای کاربران مرد ایجاد کنند. از آنجا که این دارو توسط بدن به استروژن تبدیل نمی شود ، مردان نیازی به نگرانی در مورد مشکلاتی مانند ژنیکوماستی (بزرگ شدن سینه مانند زنان) ندارند. با این حال ، هنوز هم این نکته بسیار مهم است که این استروئید را تحت نظر یک متخصص پزشکی مصرف کنید تا از عوارض جانبی احتمالی آن جلوگیری کنید. یک چرخه مصرف هرگز نباید فراتر از مدت زمانی باشد که توصیه شده است.

رشد ماهیچه ای با کیفیت را فراهم می کند

وینسترول رشد عضلانی با کیفیتی را ارائه می دهد ، که یکی دیگر از مزایای این استروئید است. در حالی که سایر استروئیدهای آنابولیک فقط باعث افزایش حجم ماهیچه ها می شوند بدون اینکه باعث افزایش قدرت شوند ، این دارو در ترکیب با تمرینات عالی به ایجاد ماهیچه های قوی کمک می کند. برای افرادی که به ساخت عضله علاقه دارند ، این استروئید راه عالی برای افزایش اندازه عضلات ،و قدرت عضلات نیز می باشد.

باعث احتباس آب نمی شود

سایر استروئیدهای آنابولیک اغلب باعث احتباس آب می شوند ، که ظاهر براق و عضلانی مورد نظر بسیاری از بدنسازان را از بین می برد. برخی از بدنسازانی که سایز خالص می خواهند بدشان نمی آید که سراغ این دارو بروند . با این حال ، یکی از مزایای وینسترول در بدنسازی این است که مانند سایر استروئیدهای آنابولیک باعث احتباس آب نمی شود. این امر آن را به گزینه ای محبوب برای بدنسازانی که برای مسابقات آماده می شوند تبدیل می کند. در حالی که از این استروئید استفاده می کنید ، بدنسازان می توانند عضله سازی خود را ادامه دهند بدون این که نگران مایعی باشند که زیر پوست آنها جمع می شود و بدن را از حالت طبعی خارج کند.

ظاهری لاغر و بدون حجم دارد

برای ورزشکاران جدی که می خواهند استقامت و قدرت یکجا داشته باشند. حجم انبوه مشکلی است که با بسیاری از استروئیدهای آنابولیک همراه است. با این حال ، یکی از مزایای وینسترول این است که می تواند ظاهری لاغر و بدون اضافه کردن حجم داشته باشد. ورزشکاران نمی خواهند حجم بیشتری از آنچه لازم است حمل کنند ، بنابراین برای آنها مهم است که از ماهیچه های حجیم اجتناب کنند این دارو برای این کار مناسب است.برای بدنسازان ، افزایش اندازه ماهیچه ها مهم است ، اما آنها همچنین می خواهند بین گروه های مختلف ماهیچه ای نیز تعریف شود. برخی از استروئیدهای آنابولیک منجر به حجم زیاد می شوند به طوری که عضله حجیم از تعریف گروه عضلانی فاصله می گیرد. این دارو برای ورزشکاران یا بدنسازانی که استفاده می کنند مشکلی ایجاد نمی کند.

استقامت کلی را بهبود می بخشد

وینسترول به بهبود تولید گلبول های قرمز در بدن کمک می کند. این گلبول های قرمز خون هستند که به انتقال اکسیژن به هر قسمت از بدن از جمله ماهیچه های بدن کمک می کنند. با وجود گلبول های قرمز بیشتر ، ماهیچه ها می توانند طولانی تر و سخت تر کار کنند. افزودن اکسیژن اضافی همچنین به بهبود سریع عضلات کمک می کند. به همین دلیل ، بسیاری از ورزشکاران استقامتی ، مانند دوچرخه سواران یا ستاره های دو و میدانی ، این استروئید را برای افزایش عملکرد خود انتخاب می کنند.

سرعت ، چابکی و قدرت را افزایش می دهد

از آنجا که مزایای وینسترول شامل توانایی افزایش قدرت است ، همچنین منجر به افزایش سرعت ، چابکی و قدرت می شود. برای ورزشکارانی که رقابت آنها به سرعت و قدرت خود در طول بازیها یا رویدادهای ورزشی بستگی دارند ، این یک مزیت مهم است. این مزایا به افزایش عملکرد کلی ورزشکاران رقابتی کمک می کند. به همین دلیل بن جانسون از از این ماده استفاده می کرده.

امکان انباشت استروئید را فراهم می کند

هنگامی که ورزشکاران یا بدنسازان از این دارو استفاده می کنند ، به کاهش میزان گلوبولین (SHBG) متصل کننده به هورمون جنسی در بدن کمک می کند و این کار را بهتر از سایر استروئیدهای آنابولیک انجام می دهد. SHBG پتانسیل اتصال با سایر استروئیدها را دارد ، که آنها را بی فایده می کند. این بدان معناست که مصرف بیش از حد استروئیدها بی فایده می شود زیرا SHBG آنها را خنثی می کند.از آنجا که وینسترول میزان SHBG را در بدن کاهش می دهد ، این امکان را فراهم می کند که استروئیدها را در یک چرخه بدون نیاز به کاهش دوزها روی هم قرار دهدو می توان آن را با سایر استروئیدها جمع کرد تا به ورزشکاران کمک کند ظاهر زیبا و دلخواه خود را بدست آورند.

عوارض جانبی کم

همانند سایر داروها ، عوارض جانبی وینسترول وجود دارد. با این حال ، هنگامی که این استروئید در دوز توصیه شده مصرف می شود ، اکثر افراد عوارض جانبی را تجربه نمی کنند. برخی از زنان این استروئید را ترجیح می دهند زیرا در مقایسه با سایر استروئیدهای آنابولیک واکنش اندروژنیک بسیار کمی دارد.بسیاری از استروئیدهای آنابولیک منجر به ریزش مو در مردان و تقویت صدا برای زنان می شوند. با این حال ، زنان با تغییرات آندروژنیک رها نمی شوند. در اکثر موارد هرگونه اثر آندروژنی پس از قطع این استروئید برعکس می شود.

هم زیستی بالا

وینسترول همچنین دارای قابلیت هم زیستی بالایی است و کارشناسان این را به توانایی دارو در عبور از کبد بدون مشکل نسبت می دهند ، به همین دلیل است که شما می توانید  آن را به صورت خوراکی و همچنین تزریقی بخرید.این دارو هنگامی که با رژیم غذایی با کیفیت و یک روال تمرین خوب استفاده می شود ، می تواند مزایای بسیار خوبی را ارائه دهد. با این حال ، در حالی که مزایای می تواند به بسیاری از بدنسازان و ورزشکاران کمک کند ، استروئید فقط باید در یک چرخه ایمن و کوتاه مدت استفاده شود تا خطر عوارض جانبی کاهش یابد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.