۱۰ تن از قویترین مردان تاریخ

  • توسط امیر صادق زاده
  • ۳ سال پیش
  • ۱۴۲۵۲
  • ۰
10 تن از قویترین مردان تاریخ

۱۰ تن از قویترین مردان تاریخ

یکی از بزرگترین فاکتورهایی که هرفردی را مجاب به ورزش میکند افزایش  قدرت بدنی و تقویت جسمی می باشد.اما بعضی از افراد علاوه بر ورزش دارای توان بدنی بسیار بالا می باشند که توسط ورزش این توان جسمی را به اوج خود می رسانند.

ما در این مقاله قصد داریم ۱۰ تن از قوی ترین مردان جهان را معرفی نماییم

لویی اون

لوی اون اولین مرد فهرست قوترین مردان قرار دارد او فرد قدرتمندی بود که نتوانست از قدرت خود در جوامع بین المللی و و مسابقات بهره ببرد.وزن او ۱۵۵ کیلوگرم بود و می توانست تقریبا دو برابر خود را روی هالتر بلند کند و در دوران خود یکی از قدرتمندترین افراد جهان شناخته می شد.

واسیل ویراستوک

واسیل ویراستوک از کشور اکران دومین مرد قدرتمند در این فهرست می باشد که توانسته بود ۶ بار قهرمان اکران شود و بزرگترین دستاورد او قهرمانی در قویترین مردان جهان در سال ۲۰۰۴ بود.گرچه او در سوابق ورزش خود قهرمانی در مسابقات IFSA و نفر دوم آرنولد استرانگمن را دارد.

ماریوس پودزیانوسکی

یکی از قویترین مردان تاریخ را می توان ماریوس پودزیانوسکی لهستانی را نامید.او به عنوان یک لیدر در قهرمانی جهان می باشد و توانسته ۵ بار عنوان قویترین مرد جهان را به خود اختصاص دهد.او طرافداران بسیاری در جهان دارد.او پس از ۵ بار قهرمانی در مسابقات قویترین مردان جهان تصمیم گرفت با فیزیک بسیار مناسبی که دارد در مسابقات MMA به مبارزه بپردازد و همچنان در این مسابقات حضور فعالی دارد و در آنجا نیز خوش می درخشد و در این مسابقات تا جایی پیش رفته که توانسته در مسابقات UFC نیز مبارزه کند.

جولیوس مادوکس

یکی از دیگر افرادی که در لیست قوترین مردان قرار دارد جولیوس مادوکس می باشد.او در سال ۲۰۱۹ توانسته وزنه ۳۶۲ کیلو گرمی را به نام خود ثبت نماید.گرچه این رکورد با کمی شائبه همراه بود اما او را می توان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان نام برد.

ادی هال

هدی ادی یکی از قویترین مردان جهان است که توانسته از نیم تن را از زمین لیفت کند.او قهرمان ۲۰۱۷ قهرمانی جهان می باشد و توانست با بالا بردن وزنه ۵۰۰ کیلو گرمی نام خود را جاودانه نماید و در آن مسابقات را حیرت زده نماید و پس از آن افراد بسیاری در تلاش بودند که به رکورد او دست یابند ولی تلاش آنان بی نتیجه بود.

اندی بولتون

اندی بولتون یکی دیگر از ورزشکاران مردی که به دلیل قدرت کلی شناخته شده است او اولین مردی است که توانسته با وزنه  ۵۵۰ کیلو گرم را حرکت اسکات را انجام دهد که یک شگفتی در این ورزش محسوب می شود او توانسته در حرکت پرس سینه ۳۵۰ کیلو گرم و در حرکت ددلیفت وزنه ۴۵۷ کیلوگرم را مهار نماید.

هافتور بیورنسون

هافتور بیورنسون در حال حاضر می توان قویترین مرد جهان نام برد.او توانسته ۵ بار قویترن مرد اورپا و ۳ بار قهرمان آرنولد استرانگمن و ۱ بار قویترین مردجهان کسب نماید.او در سن ۳۰ سالگی به نظر یکی از قدرتمند ترین رزومه های ورزشی را برای خود جمع آوری نموده است و اخیرا با ددلیفت ۵۰۰ کیلو گرمی نام خود را جاودانه نموده است.علاوه بر این گفته می شود در آینده نزدیک قصد دارد به وزنه ۵۲۰ کیلوگرمی حمله نماید.

بیل کازمایر

بسیاری از افراد بیل کازمایر را یکی از قوترین مردان جهان می دانند این قضیه تاحدی بود که او را در یک دوره از مسابقات قوی ترین مردان جهان حذف نمودن و علت این امر نبودن فردی با توان مقابله با کازمایر بود.او سه بار قهرمانی جهان را کسب نموده است و عنواین بساری از قبیل قهرمانی در سوپر من انگللستان و چندین قهرمانی اسکاتلند و … را در پرونده خود دارد.

زیدروناس ساویکاس

زیدروناس ساویکاس را می توان قویترین مرد تمام دوران نامید.وی هفت بار قهرمان آرنولد استارنگمن شده است و همچنین چهار بار در WSM به پیروزی رسیده است و عنواین متعدد دیگر که او را از دیگر حریفان خود متمایز می نماید.او همچنین رکوردار اسکات در مسابقات جهانی می باشد و همچنین از نفرات برتر ددلفیت دنیا بشمار می رود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *