یوان هرونگ بدنساز چینی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

یوان هرونگ بدنساز چینی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

یوان هرونگ  یکی از محبوترین و زیباترین بدنسازان زن امروزی در جهان می باشد . او که یک بدنساز تحصیلکرده و پزشک می باشد در حال حاضر تمام تلاش خود را برای کمک به هموطنان خود در مبارزه با ویروس کرونا انجام می دهد و در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا با دیگر پزشکان قرار گرفته است

ویروس کرونا یکی از ویروس های خطرناک شناخته شده در جهان می باشد که تا کنون جان بسیاری از مردم را در چین گرفته و زندگی آنها را با مشکل مواجه نموده است .

هرونگ که یکی از بزگترین ستاره های کشور چین و همچنین از محبوترین چهره های حال حاضر بدنسازی جهان می باشد.او  دارای چهره خاصی مانند عروسک است که همین باعث شهرت بیشتر او شده است .

او در زمینه مبارزه با ویروس کرونا در صفحه اینستاگرامش اینگونه توضیح داد

من یک پزشک هستم وباید تمام تلاش خودم را برای جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس انجام دهم.کشور من در وضعیت بدی قرار گرفته و برای بهتر شدن اوضاع باید در کنار یکدیگر به  تلاش برای از بین بردن این ویروس انجام دهیم.من هم در کنار دیگر پزشکان تمام تلاشم را برای بدست آوردن راه حلی برای کمک به هموطنان ادامه میدهم  

یوان هروونگ یکی از محبوب ترین بدنسازان زن امروزی در جهان است. با این حال او همچنین یک پزشک است ، و در حال حاضر او با دیگران در زمینه درمان مبتلایان به کروناویروس همکاری می کند. بعضی اوقات با دیدن او در سالن های ورزشی  ما فراموش می کنیم که اوواقعا یک پزشک است اما او واقعا یک پزشک خوب و مشتاق به کمک به دیگران می باشد.

تیم بادی هم برای تمام کسانی که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته اند آرزوی سلامتی می کند  .

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

۲ نظرات در حال حاضر

  1. سلام علیکم لطفا پیج اینستا این بدنساز دکتر را هم بگذاریود مرسی

  2. فکر کنم پرستار باشه.گور پدر هرچی چینیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *