چهار زن شگفت انگیز دنیای بدنسازی

  • توسط امیر صادق زاده
  • ۱ سال پیش
  • ۳۴۶۹
  • ۰
چهار زن شگفت انگیز دنیای بدنسازی

چهار زن شگفت انگیز دنیای بدنسازی

وقتی صحبت از ورزشهای بدنسازی و قدرتی می شود تمام ذهن ها متمرکز آقایان می شود.اما در این میان زنان قدرتمندی وجود دارند که قدرت و عضلات باورنکردنی آنها موجب شگفتی همگان می شود.در این مقاله چهار زن شگفت انگیز دنیای بدنسازی را معرفی می کنیم که شهرت آنها در جهان زبان زد عام و خاص می باشد.

جولیا وینس

جولیا وینس اولین زن این فهرست می باشد که صاحب عنواین قهرمانی ملی و جهانی می باشد و در حال حاضر توانسته است قدرت خود را حفظ نماید.او قبل از گرایش به بدنسازی در مدرسه مشغول به آموزش موسیقی بود و در این زمینه نیز استعداد فروانی از خود نشان داده است. وی در ۱۵ سالگی به ورزش های قدرتی روی آورد . جولیا ونیس با صورتی شبیه به عروسک به Muscle Barbie معروف می باشد و توانسته دو بار قهرمان جهان شود و رکوردار جهانی در پرس سینه با ۱۰۵ کیلو گرم و اسکات با ۱۶۸ کیلو گرم وهمچنین ددلیفت ۱۶۵ کیلو شود.

جی یئون وو

جی یئون وو دومین فرد این فهرست می باشد که توانسته خود را به عنوان یک استعداد بدنسازی در جهان مطرح نماید.چهره زیبا و فیزیک فوق العاده او را به یکی از مشهورترین سوپرستارهای کره جنوبی تبدیل نموده است. جی یئون وو اولین مسابقه بدنسازی خود را در سال ۲۰۱۰ در کره جنوبی انجام داد و توانست به مقام نخست برسد.او در سال ۲۰۱۳ توانست قهرمان آرنولد کلاسیک اروپا شود و همچنین در سال ۲۰۱۵ خود را به عنوان یک بدنساز حرفه ای معرفی نماید و بتواند Pro Card خود را بدست آورد.

باخار نبیوا

باخار نبیوا یکی از مدل های برتر اینستا گرام می باشد که در این فهرست قرار دارد .وی به علت داشتن کمری باریک و پاهای عضلانی مشهور است .او توانسته در رسانه های اجتماعی دنبال کنندگان بسیاری را برای خود دست و پا نماید و لقب Miss Iron Bum برای خود به ارمغان آورد.

باخار نبیوا در آذربایجان متولد شده است و اصلیتی اکراینی دارد.او اولین زن آسیای می باشد که توانسته در بخش فیزیک زنان IFBB به رقابت بپردازد.

کورتنی اولسون

کورتنی اولسون یک زن قدرتمند آمریکایی می باشد که پیشینه کاملا متفاوتی نسبت به دیگر زنان بدنساز دارد. او علاوه بر رشته های قدرتی پس از مهاجرت از آمریکا به استرالیا توانست قهرمان کشتی زنان در استرالیا شود.

او به دو دلیل در شبکه های اجتماعی به به شهرت رسیده است .اول اینکه او در کذشته اعتیاد به مواد مخدر و الکل داشته است و توانسته با غلبه بر این اعتیاد برای دیگر زنان الهان بخش باشد و دیگر اینکه او توانسته یک هندوانه را در میان پاهای خود منفجر نماید و این نشان از قدرت بالای کورتنی اولسون می باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *