هفت بدنساز اسیر سینتول

  • توسط امیر صادق زاده
  • ۲ سال پیش
  • ۵۸۰۱
  • ۰
هفت بدنساز اسیر سینتول

هفت بدنساز اسیر سینتول  

بدنسازانی در دنیا وجود دارند که از روش سینتول برای حجیم نشان دادن عضلات خود استفاده نموده اند.در این مقاله قصد داریم که ۷ بدنساز اسیر سینتول را برای شما معرفی نماییم و از طرفی به سوال سینتول چیست و عوارض آن را پاسخ دهیم.

بیشتر بخوانید ( زندگی نامه فیل هیث)

سینتول چیست

سینتول یک ماده شیمیایی است که برخی افراد برای حجیم شدن عضلاتشان از آن استفاده می کنند که حاوی ۸۵ درصد روغن حجم دهند و ۷٫۵ در صد الکل و ۷٫۵ درصد لیدوکائین که ماده لیدوکائین فقط برای کاهش درد محل تزریق استفاده می شود.در واقع بخش عمده سینتول همان روغن حجم دهنده است که توسط یک آلمانی برای حجیم کردن سریع عضلات استفاده شده است.

عوارض سینتول

بعضی از افراد هر کاری می کنند که ظاهری هیولا برای خود ایجاد نمایند . بیشتر مصرف این ماده در کشورهای آمریکای جنوبی بوده است و بسیاری از این افراد مشکلات بسیاری پس از تزریق سینتول داشته اند. اما مهمترین عوارض سینتول را سفت شدن عضله که ممکن است به قطع عضو بانجامد. واز دیگر عوارض آن عفونت و آبسه در محل تزریق است که باید به سرعت تخلیه شود در غیر اینصورت باید عضو قطع و در مواقعی پس از گسترش منجر به مرگ می شود.

بیشتر بدانیم (آموزش حرکات بدنسازی)
هفت بدنساز اسیر سینتول

تعداد افرادی که از این ماده استفاده می کنند خیلی بیشتر از هفت نفر است اما این هفت نفر را که ما معرفی می کنیم احتمالا شما در صفحات مجازی از آنها  ویدیوهایی دیده اید.

 آرلیندو د سوزا

بدنساز برزیلی دارای عضله دو عضله دوسر بازویی است – بزرگترین عضله دوسر بازویی در برزیل. ممکن است تصور شود که او می تواند کامیونی را با بازوهایی به این اندازه بلند کند ، اما آنها فقط محصولی از تزریق سنتول هستند. جای تعجب ندارد که او اکنون از قبل از شروع تزریق ، قویتر نیست. تنها چیزی که او از آن کسب کرده این است که به عنوان یک هیولای عجیب و غریب در شهر خود شناخته می شود.

آرلیندو د سوزا
آرلیندو د سوزا
مصطفی اسماعیل

دوسر بازویی  مصطفی اسماعیل حتی از آرلیندو د سوزا بزرگتر است و اندازه آن در حدود ۳۱ اینچ است. او در واقع رکورد جهانی گینس ۲۰۱۲ را از نظر اندازه خود دارد.او نیز یکی عجیب غریب ترین بدن های جهان را دارد.

مصطفی اسماعیل
مصطفی اسماعیل
روماریو دوس سانتوس آلوس

روماریو دوس سانتوس آلوس ۲۵ ساله برزیلی یکی از بدنام ترین استفاده کنندگان سنتول است. دور دست های او ۲۵ اینچ است ، اما طبق گفته پزشک ، آنها کاملاً به سنگ تبدیل شده اند .آلوس در مصاحبه ای با دیلی میل گفت: ” دکترم به من گفت که آنها باید هر دو بازو را قطع کنند – آنها گفتند همه چیز در دستان من (همه عضلات من (سنگ شده است. وی همچنین میزان اعتیاد آور بودن این ماده را بیان می کند و دیگران را از مصرف آن منصرف می کند. به نظر می رسد او کمی دیر به اشتباهات خود پی برده است.

روماریو دوس سانتوس آلوس
روماریو دوس سانتوس آلوس
گرگ والنتینتو

گرگ والنتینتو  لقب “منفورترین مرد بدن سازی” را دریافت کرد. والنتینو که یک استفاده کننده سنتول است ، همه اتهامات را در مورد مصرف سینتول رد می کند.و ادعا میکند که او از پروپیونات و تعادل در عضله استفاده می کنم .

گرگ والنتینتو
گرگ والنتینتو
والدیر سگاتو

ما درباره والدیر سگاتو چیز زیادی نمی دانیم ، با این تفاوت که او اهل برزیل است و چیزی که از تصاویر معلوم است او بدون هیچ محدودیتی سینتول مصرف می کند.او حتی سینه های خود را به صورت نامتعارفی به وسیله تزریق بزرگ کرده است.

والدیر سگاتو
والدیر سگاتو
کیریل ترشین

سینتول به عنوان یک راه حل سریع برای هر کسی که می خواهد در سریعترین زمان ممکن حجم مورد نظر را بدست آورد  تلقی می شود. اما این محصول که دستیابی به آن آسان است برخی از عوارض جانبی جدی مانند عضلات آلوده ، سکته مغزی و آسیب عصبی را به همراه دارد. کیریل ترشین یکی از این گرفتار ها می باشد که به موجب آن بازوهای خود را جراحی نموده است.

کیریل ترشین
کیریل ترشین
رمبو برزیلی

از رمبوی برزیلی اطلاعات زیادی در دست نیست به جز این واقعیت که به نظر می رسد عضلات دوسر وی به معنای واقعی کلمه در اثر عفونت  ذوب شدن و مشکلات به وضوح در تصاویر دیده می شود.

رمبو برزیلی
رمبو برزیلی
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.