لیست نهایی مستر المپیا ۲۰۲۰ اعلام شد

  • توسط امیر صادق زاده
  • ۴ ماه پیش
  • ۰
لیست نهایی مستر المپیا 2020 اعلام شد

لیست نهایی مستر المپیا ۲۰۲۰ اعلام شد

با توجه به اینکه بسیاری از علاقمندان به رشته بدنسازی برای شروع مسابقات المپیا روزشماری می کنند واز طرفی  با توجه به وجود ویروس کرونا و اخذ روادید بسیاری از قهرمانان این رشته در هاله ای از ابهام قرار داشت سلیمان ریاست المپیا به تمامی این دلهره ها پایان داد و در گزارشی لیست نهایی مسابقات ۲۰۲۰ را اعلام کرد.

در این لیست در دسته آزاد نام هادی چوپان و فیل هیث دیده می شود که می تواند خبر خوبی برای علاقمندان به این رشته ورزشی باشد از طرفی نام  کای گرین ، شاون رودن و بیگ رمی در این لیست دیده نمی شود که احتمالا نتوانسته اند مشکلات خود را برای شرکت در این مسابقات حل کنند.ما خوشحال هستیم که برای دومین سال در مسابقات المپیا نام یک ایرانی در این مسابقات دیده می شود.

بیشتر بخوانیم ( مسابقات مستر المپیا )

مسابقات اپن مسترالمپیا مردان

  1. (Brandon Curry (USA
  2. (William Bonac (Netherlands
  3. (Hadi Choopan (Iran
  4. (Dexter Jackson (USA
  5. (Roelly Winklaar (Curacao
  6. (Phil Heath (USA
  7. (Cedric McMillan (USA
  8. (Nathan De Asha (UK
  9. (Juan Morel (USA
  10. (James Lewis (UK
  11. (Hunter Labrada (USA
  12. (Iain Valliere (Canada
  13. (Lee Seung Chul (South Korea
  14. (Antoine Vaillant (Canada
  15. (James Hollingshead (UK
  16. (Lukas Osladil (Czech Republic
  17. (Rafael Brandao (Brazil
  18. (Akim Williams (USA
  19. (Maxx Charles (USA) (Qualified with points
  20. (Justin Rodriguez (USA) (Qualified with points
  21. (Regan Grimes (Canada) (Qualified with points

در این لیست مکس کارلس ، جاستین رودریگرز و ریگان گریمز به تازگی برای حضور در بخش آزاد تایید صلاحیت شده اند

مسابقات اپن مسترالمپیا زنان

  1. (Helle Trevino (USA
  2. (Margie Martin (USA
  3. (Irene Anderson (Sweden
  4. (Nicki Chartrand (Canada
  5. (Monique Jones (USA
  6. (Monia Gioiosa (Italy
  7. (Yaxeni Oriquen (Venezuela
  8. (Iris Kyle (USA
  9. (Andrea Shaw (USA
  10. (LaDawn McDay (USA
  11. (Asha Hadley (USA
  12. (MayLa Ash (USA
  13. (Margita Zamolova (Czech Republic
  14. (Alena Hatvani (Czech Republic
  15. (Theresa Ivancik (USA
  16. (Janeed Lankowski (USA) (Qualified with points
  17. (Reshanna Boswell (USA) (Qualified with points
  18. (Kim Buck (USA) (Qualified with points

در بخش مسابقات آزاد زنان بیشتری شانس قهرمانی را تمام کارشناسان برای خانم هل تروینو می دانند.

مسابقات المپیا ۲۱۲ مردان

  1. (Kamal Elgargni (Libya
  2. (Derek Lunsford (USA
  3. (Shaun Clarida (USA
  4. (John Jewett (USA
  5. (Ahmad Ashkanani (Kuwait
  6. (David Henry (USA
  7. (Hidetada Yamagishi (Japan
  8. (Angel Calderon Frias (Spain
  9. (Guy Cisternino, Jr (USA
  10. (Seonghwan Kim (South Korea
  11. (George Peterson (USA
  12. (Dectric Lewis (USA
  13. (Kim Jun Ho (South Korea
  14. (Oleh Kryvyi (Ukraine
  15. (Vlad Alfred Chiriac (Romania
  16. (Keone Pearson (USA
  17. (Derik Oslan (USA) (Qualified with points
  18. (Jason Lowe (USA) (Qualified with points
  19. (Errol Moore (USA) (Qualified with points

مسابقات فیزیک مردان

  1. (Rickey Moten (USA
  2. (Chris Bumstead (Canada
  3. (Ahmad Ahmad (Iraq
  4. (Ali Shamsghamar (Iran
  5. (Breon Ansley (USA
  6. (RD Caldwell (USA
  7. (Danny Hester (USA
  8. (Dani Younan (USA
  9. (Wesley Vissers (Netherlands
  10. (David Hoffman (Germany
  11. (Arash Rahbar (USA
  12. (Terrence Ruffin (USA
  13. (Sami Ghanem (USA
  14. (Jose Maria Mete Bueriberi (Spain
  15. (Fabiony Sylvain (Dominican Republic
  16. (Alex Cambronero (Costa Rica
  17. (Christopher Hunte (USA
  18. (Myeongho Park (South Korea
  19. (Deontrai Campbell (USA
  20. (Divine Wilson (USA
  21. (Logan Franklin (USA
  22. (Song Jae Pil (South Korea
  23. (Peter Sciallo (USA
  24. (Seojin Ham (South Korea
  25. (Giuseppe Christian Zagarella (Italy
  26. (Maxime Yedess (France
  27. (Mike Sommerfeld (Germany
  28. (Bryan Jones (USA)
  29. (Jose Marte (USA) (Qualified with points
  30. (Jonathan Hambrick (USA) (Qualified with points
  31. (Jason Brown (USA) (Qualified with points
  32. (Vladimir Sizov (USA) (Qualified with points
  33. (Abner Logan (USA) (Qualified with points

در این بخش نیز علی شمس قمر یکی دیگر از ایرانیان با استعداد کشور است که مجوز حضور در فیزیک مردان را دریافت نموده است.

مسابقات فیزیک زنان

  1. (Penpraghai Tiangngok (Thailand
  2. (Shanique Grant (USA
  3. (Sarah Villegas (USA
  4. (Natalia Abraham Coelho (USA
  5. (Daniely Castilho (Brazil
  6. (Laura Pintado Chinchilla (Spain
  7. (Victoria Myslik (Canada
  8. (Valentina Mishina (Russia
  9. (Laura Richards (USA
  10. (Brittany Watts (USA
  11. (Ivie Rhein (USA
  12. (Tanya Chartrand (Canada
  13. (Rachel Jennifer Daniels (USA
  14. (Anne-Lorraine Mohn (France
  15. (Barbara Menage (France
  16. (Bian Ruiying (China
  17. (Margita Zamolova (Czech Republic) (Qualified with points
  18. (Trish Wood (USA) (Qualified with points
  19. (Jeannie Feldman (USA) (Qualified with points

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *