ری ویلیامز پادشاه پاورلیفتینگ جهان

  • توسط teambody
  • ۱ سال پیش
  • ۷۵۱
  • ۰
ری ویلیامز پادشاه پاورلیفتینگ جهان

ری ویلیامز پادشاه پاورلیفتینگ جهان

وقتی صحبت از پاورلیفتر آزمایش شده دارویی به میان می آید، تعداد کمی از ورزشکاران تاثیرگذارتر از ری ویلیامز هستند. تراکم عضلانی او برای تحت تاثیر قرار دادن افرادی که در این رشته ورزش می کنند کاملا واضح می باشد.

ویلیامز با  وزن بیش از ۱۸۰ کیلو، یک پاورلیفتر طبیعی است که در حال حاضر رکورد جهانی سنگین ترین اسکات انجام شده در یک مسابقه آزمایش شده با وزن ۴۸۹ کیلو را در اختیار دارد. با این حال، این تنها چیزی نیست که مردم را شگفت زده می کند، زیرا مردم نیز از این واقعیت که او ۱۳۵ کیلو توده بدون چربی روی بدن خود دارد، شگفت زده می شوند، که به خصوص برای افرادی که به طور منظم آزمایش دوپینگ می شوند، دیوانه کننده است.

این موضوع بحثی بود که جو روگان و راب کرنی در قسمت اخیر JRE مطرح کردند. در اینجا قویترین جهان چند ویدیو از ضربات مردی به نام ری ویلیامز به جو نشان داد و جو چیزی جز شگفتی نداشت.

روگان گفت: “اوه خدای من، به اندازه آن مرد نگاه کن.” “اوه خدای من، این خیلی دیوانه است. او ۱۴۰ کیلو توده بدون چربی دارد. بنابراین او فقط صد ۴۰ کیلو چربی روی بدنش دارد.عضلات او ۳۰ کیلوگرم بیشتر از هر کسی که تا به حال در مورد افراد مطالعه کرده اند می باشد.

مارک بل این کلیپ را از جو روگان خواست که در کانال یوتیوب خود به آن واکنش نشان دهد. واکنش او بسیار شبیه واکنش جو بود، از این نظر که او کاملاً مات و مبهوت است که ری ویلیامز می تواند چنین حجی از عضلات را داشته باشد.

او سپس توضیح داد که سنگین‌ترین اسکات او  ۴۸۹ کیلو گرم معادل ۱۰۸۰ پوند بوده است ، اما او آن را کاملاً توسط دارو و  با استروئید انجام داده است. بنابراین برای ری که بتواند این کار را به صورت کاملا طبیعی و بدون دارو انجام دهد کاملاً حیرت آور است.

ویدئویی که ما تماشا می‌کردیم، او فقط ۱۰۸۰ را اسکات زده بود. بهترین اسکات من نیز ۱۰۸۰ است، اما به خاطر داشته باشید که من در رده‌های آزمایش‌شده دارویی نبودم، و من از تجهیزاتی از قبیل شورت کمک کننده می‌پوشم که به شما در بالا بردن کمک می‌کند. آنها چند لایه هستند. بل پس از تماشای کلیپ روگان گفت: من زانو بند هم می پوشم، بیگ ری آن را ندارد.

این چیزها به من کمک می کنند تا صدها پوند بیشتر از آنچه بدنم واقعاً قادر به انجام آن است، همراه با داروهای تقویت کننده عملکرد، بلند کنم، و بیگ ری این کار را به صورت طبیعی انجام می دهد و دائما در حال تست دوپینک است.

سپس از بل پرسیده شد که آیا ویلیامز را می‌توان با کسی مقایسه کرد، حتی در ورزش‌های دیگر، مانند راب کرنی که با روگان صحبت می‌کرد و دیگران. با این حال مارک به روشنی گفت که فکر نمی کنم کسی کاملاً شبیه او باشد، حداقل در وزنه های فوق سنگین که تست دوپینگ گرفته می شود.

“من فکر می کنم او در تمام  افراد سنگین وزن که تست دوپینگ می دهند پادشاه است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *