دعوت براندون کوری از فیل هیث برای مسترالمپیای ۲۰۲۰

  • توسط امیر صادق زاده
  • ۱ سال پیش
  • ۲۱۸۷
  • ۰
دعوت براندون کوری از فیل هیث برای مسترالمپیای 2020

دعوت براندون کوری از فیل هیث برای مسترالمپیای ۲۰۲۰

آقای المپیای سال ۲۰۱۹  که خود را از خانه در تنسی به مقر مسابقات مستر المپیا رسانده است در یک برنامه پخش زنده با مجری نام آشنا دنیای بدنسازی شان ری به گفتگو پرداخت و از فیل هیث برای مستر المپیای ۲۰۲۰ دعوت نمود.

 در این برنامه تلوزیونی ابتدا شان ری در مورد تمرینات از براندون کوری سوالاتی پرسید و مهمترین سوال او تمرینات کوری بود و کری در این باره توضیح داد.

من در روز ۳ تا ۴ تمرین را انجام می دهم من اعتقاد زیادی به تمرینات بسیار پرفشار ندارم و معتقدم که باید تا اندازه خاصی به عضله فشار وارد کرد.در حال حاضر من تمام تلاشم را برای رسیدن به اهداف انجام خواهد داد.

سوال دیگر شان ری از براندون کوری به ترتیب در بدین گونه بود.

 دوست داری چه کسانی در مسابقات مستر المپیای ۲۰۲۰ حضور داشته باشند.

اگر من به عنوان یک هوادار به این سوال شما بخواهم پاسخ دهم مسلما  اگر فیل هیث در این رقابتها حضور داشته باشد رقابت او با کای گرین دیدنی خواهد بود و یک رقابت بسیار جذاب شکل خواهد گرفت.

در مورد رقابت بیگ رمی و ویلیام بوناک رقابت این دو نیز دیدنی خواهد بود و تحسین می کنم  بوناک و بیگ رمی  را برای پشتکار بسیار بالا در تمرینات و رساندن خودشان به سطح اول ورزش بدنسازی.

نظر تو در مورد دکستر جکسون چیست

من همیشه او را به عنوان اسطوره بدنسازی تحسین می کنم .او را پیشینه صنعت بدنسازی می دانم و معتقد ام به علت اینکه این آخرین حضور دکستر جکسون در مستر المپیا می باشد او انگیزه های فراوانی دارد.

او در ادامه در کنار تمامی این بدنیپسازان نام هادی چوپان را به زبان می آورد و در این مورد معتقد بود که رقابت هادی چوپان در کنار بزرگان بدنسازی بسیار جذاب خواهد بود و بدنسازان باید نگران هادی باشند.

بدنساز مورد علاقه شما کیست

کوری در این مورد می گوید من بسیاری ازورزشکاران را تحسین می کنم اما اگر بگویم که بیشترن علاقه من در این رشته قهرمان ۸ دوره مسابقات رونی کلمن می باشد

کامل ترین بدنساز کیست

او در این مورد جواب داد از نظر من کامل ترین بدنساز کسی نیست جز فیل هیث او کامل ترین بدنسازی است که من تا به حال دیده ام و کمترین ضعف را داشته است البته در این بین نام رونی کلمن و جی کاتلر نیز وجود دارد آنها نیز واقعا کامل می باشند. اما در این بین من دو بدنساز را همیشه تحسین می کنم یک فلکس ویلر با بدنی افسانه ای و فرد دوم نیز خود تو هستی شان ری که از لحاظ تمرینات کسی را با پشتکار تو ندیده ام.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *