برترین شرکت کنندگان آرنولد کلاسیک ۲۰۲۰

  • توسط امیر صادق زاده
  • ۱ سال پیش
  • ۰
برترین شرکت کنندگان آرنولد کلاسیک 2020

برترین شرکت کنندگان آرنولد کلاسیک ۲۰۲۰

جشنواره آرنولد کلاسیک یک رویداد چندین ساله در ورزش بدنسازی و دومین رویداد معتبر بعد از مستر المپیا در جهان می باشد.این رویداد در سال ۱۹۸۹ با نام قهرمان بدنسازی آرنولد شوارتزنگر نامگذاری شده است و هر ساله در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس در کلبوس ، اوهایو ایلات متحده آمریکا توسط فدراسیون بدنسازی برگزار می شود . در این خبر برترین شرکت کنندگان آرنولد کلاسیک ۲۰۲۰ را معرفی می نماییم.

آرنولد کلاسیک ۲۰۲۰ مانند گذشته در ماه مارس برگزار خواهد شد و همه ما برای مدت ها در مورد آن صحبت خواهیم کرد.در این رقابت ها ترکیبی از گذشته ، حال و آینده را مشاهده خواهیم کرد و تمامی بدنسازان تلاش خواهند کرد برنده این رویداد باشند و در آخر جایزه خود را از آرنولد دریافت نمایند.

برترین شرکت کنندگان آرنولد کلاسیک ۲۰۲۰

 دکستر جکسون

آقای المپای سال ۲۰۰۸ و کسی که توانسته پنج بار مقام قهرمانی این رویداد را از آن خود کند . احتمالا او مسن ترین شرکت کننده این دوره از مسابقات باشد .او در سال ۲۰۱۹ مقام چهارم مستر المپیا را پس از هادی چوپان کسب کرد و در سال ۲۰۱۸ بعد از ویلیام بوناک توانست مقام دوم این مسابقات را از آن خود کند.

ویلیام بوناک

بوناک فاتح و قهرمان رقابت سال ۲۰۱۸ آرنولد کلاسیک می باشد.او در رقابت های ۲۰۱۹ مانند مستر المپیا پس از براندون کوری توانست به مقام دوم دست یابد.ویلیام بوناک نسبت به دیگر رقبا قد کوتاهتری دارد اما عضلات توسعه یافته او بر این فاکتور توانسته کاملا فائق شود.وی برای چهارمین سال متوالی است که در این رویداد شرکت می کند.

سدریک مک میلان

مک میلان قهرمان ۲۰۱۷ آرنولد کلاسیک است و در طی هفت سال گذشته جزئی از این رویداد بوده است.او که در این رقابت ها هرگز از مقام ششمی پایین تر نبوده است.او در مستر المپیای سال ۲۰۱۹ نتوانست مقامی بهتر از هفتمی کسب نماید.

ویکتور مارتینز

مارتینز قهرمان آرنولد کلاسیک ۲۰۰۷ است و اخیرا توانسته است کارت شهروندی ایلات متحده آمریکا را دریافت نماید.او ۸ بار در این رقابت ها شرکت کرده است ودر آخرین تلاش خود نتوانست مقامی بالاتر از رده دهم برای خود کسب نماید .

بیگ رامی

در چند سال گذشته  ورزش بدنسازی ،  بیگ رامی بخش بزرگی از این ورزش بوده است.او هرگز در کلمبوس حضور نداشته و برای اولین بار در این رقابت ها شرکت خواهد کرد. . او در کارنامه خود برنده رقابت های آرنولد اروپا و آرنولد آمریکای جنوبی شده است.او ممکن است سنگین ترین رقیب در روز مسابقه باشد.

سرخیو الیوا جونیور

او که فرزند سرجیو الیوا جونیور قهرمان متر المپیای سال ۱۹۷۰ است.حال آمده تا ادامه دهنده راه پدر در این رشته ورزشی باشد.او اگر بتواند به قهرمانی در این مسابقات دست یابد بعد از ۵۰ سال توانسته دوباره نام الیوا را بر سطح اول این مسابقات برساند.

پاتریک مور

تعداد کمی از مردم قبل از سال ۲۰۱۹ می دانستند که پاتریک مور کیست.او توانسته برنده کالیفرنیای حرفه ای شود و با قرار گرفتن در جمع ۱۰ نفر برتر مستر المپیا نامی برای خود دست و پا کند.ترکیب بدن او همان چیزی است که طرفداران را به خود جلب می نماید.

ناتان دی آشا

او نیز از کسانی است که در اوهایو هرگز حضور نداشته است.وی در مسابقات انتخابی مستر المپیا توانسته به مقام هفتم برسد.شاید او بتواند در اولین حضور خود به عنوان یک مدعی وارد مسابقات شود.

مورگان آستا

او در قهرمانی آماتور آرنولد کلاسیک ۲۰۱۹ توانسته به مقام قهرمانی برسد.او که در صفحات اجتماعی دارای محبوبیت بالایی می باشد در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۰ حضور خواهد داشت .

هادی چوپان

متاسفانه در این رویدادها هادی چوپان در صحنه مسابقات ظاهر نشد و امیدواریم با قدرت در مستر المپیا ۲۰۲۰ شاهد رقابت او باشیم.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *